HEL RIDERS | 16-18.06.2023 | Chałupy 6

RAJD

Yamaha Challenge to motocyklowy rajd na orientacje który łączy w sobie pasję, rywalizację i dobrą zabawę! Stworzyliśmy go dla entuzjastów stylu vintage, którzy kochają piękne motocykle i chcą poczuć surferski klimat.

To połączenie gry terenowej, odcinków specjalnych, widokowych tras oraz jedynego w swoim rodzaju klimatu Półwyspu Helskiego. Każdy z uczestników będzie miał za zadanie wykazać się orientacją w terenie, kreatywnością i najróżniejszymi umiejętnościami, nie tylko tymi związanymi z jazdą na motocyklu. Zawodnicy podróżując na swoich maszynach pomiędzy wskazanymi punktami będą wykonywali ciekawe zadania, poznając przy tym świat surferów. Dla głodnych wrażeń przygotowaliśmy również odcinek specjalny z próbą czasową, na której będzie można sprawdzić swoje umiejętności w terenie i rywalizować z resztą zawodników. Każdy uczestnik otrzyma Pakiet Startowy z atrakcyjnymi upominkami i numerem startowym, a także mapę z wytyczoną trasą i przygotowanymi zadaniami.

Start oraz meta Yamaha Challenge zlokalizowane będą na Kempingu Chałupy 6, gdzie odbywać się będzie wyjątkowy festiwal HEL RIDERS.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, a dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody przygotowane przez Yamaha Motor, Deus,  Storytel, Chillizet oraz Świat motocykli.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i niech wygra najlepszy!

POPRZEDNIA EDYCJA